Przejdź do treści

Wypożyczalnia busów Pomorskie – najczęściej zadawane pytania

Chcesz wypożyczyć busa, ale masz wiele pytań co do procesu najmu tego rodzaju pojazdu? Zebraliśmy dla Ciebie najczęściej zadawane pytania, które rozwieją Twoje wątpliwości.  

Wypożyczalnia busów – dla kogo?

VipBusPolska to wypożyczalnia busów, która oferuje najem tego rodzaj pojazdów zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Z dostępnych u nas busów możesz skorzystać zarówno planując wycieczkę na weekend, jak i prowadząc bieżącą działalność firmową. 

Na jakim obszarze terytorialnym działacie? 

VipBusPolska to ceniona na Pomorzu wypożyczalnia busów. Starogard Gdański jest siedzibą naszej firmy. Z usługi najmu naszych pojazdów korzystają mieszkańcy Pomorza, ale także osoby, które przyjeżdżają tu zawodowo lub wypoczynkowo – np. na wakacje. Wynajętym u nas busem można jednak podróżować na obszarze całej Europy. 

Wypożyczalnia busów Gdańsk – jakie pojazdy mogę wynająć? 

W ofercie wypożyczalni VipBusPolska znajdziesz 9-osobowe i 8-osobowe busy marek: Volkswagen, Ford i Renault. Wszystkie dostępne u nas pojazdy to nowoczesne, bezpieczne i zaawansowane technologicznie busy, które nie tylko bezpiecznie dowiozą Cię do celu, ale także zapewnią wysoki komfort podróży. 

Czy wszystkie oferowane busy posiadają Assistance?

Wypożyczalnia busów Starogard Gdański oferuje wyłącznie pojazdy z pełnym pakietem ubezpieczeń – posiadają one także Assistance obejmujący swoim zakresem Polskę oraz Europę. Bez względu więc na to, gdzie planujesz podróżować wynajętym busem, możesz czuć się bezpiecznie. W każdej, nieprzewidzianej sytuacji drogowej, uzyskasz stosowną pomoc. 

Czy pojazdy dostępne w VipBusPolska są bezpieczne?

Nasze busy są bieżąco serwisowane w ASO – przygotowujemy je do dalekich tras i regularnie poddajemy przeglądom technicznym. Pojazdy posiadają także nowe opony oraz szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które podnoszą poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. To nie wszystko – po każdym najmie bus jest poddawany ozonowaniu, co eliminuje ryzyko w przypadku zagrożenia związanego z COVID-19. 

Jakie prawo jazdy obowiązuje na 9-osobowego busa?

Wystarczy, że posiadasz uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych, czyli prawo jazdy kategorii B, by bez problemu prowadzić wynajętego u nas busa. 

Czy VipBusPolska oferuje usługę wynajmu busa z kierowcą?

Tak, jeśli obawiasz się prowadzić pojazd o większych gabarytach lub nie posiadasz prawa jazdy – nic straconego. Wynajem busa nadal jest możliwy – oferujemy Ci możliwość wynajęcia pojazdu z doświadczonym kierowcą, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu. 

Jakich dokumentów potrzebuję, by wynająć busa?

Wypożyczalnia busów Gdańsk wymaga od Ciebie prawa jazdy oraz dowodu osobistego – te dokumenty będą potrzebne, by zawrzeć stosowną umowę najmu pomiędzy Tobą a VipBusPolska. 

Czy wynajem busa jest drogi?

Nie – wypożyczenie busa pozwala współdzielić koszty paliwa, winiet czy opłat autostradowych, które w przeliczeniu na większą liczbę osób wychodzą zdecydowanie taniej niż dojazd do celu kilkoma samochodami osobowymi. 

Od czego zależy koszt wypożyczenia busa?

Cena wypożyczenia tego rodzaju pojazdu jest zależna od wybranego modelu pojazdu i długości okresu najmu. Im dłużej korzystasz z busa, tym cena za wypożyczenie go na dobę jest niższa. Ceny w VipBusPolska zaczynają się już od 220 zł za dobę – zapraszamy do zakładki Pojazdy, gdzie możesz zweryfikować koszty wypożyczenia busa w określonym terminie.