Przejdź do treści

Przewozy VIP – prywatny kierowca

Przewozy VIP z prywatnym kierowcą cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców i osób zamożnych. Przejazd z prywatnym kierowcą pozwala zaoszczędzić czas na prowadzenie pojazdu, który w trakcie podróży luksusową limuzyną można przeznaczyć chociażby na czytanie zaległej poczty e-mail.

Przewozy VIP to usługa dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie czas, bezpieczeństwo i komfort podróży luksusowym pojazdem. Firmy specjalizujące się w świadczeniu tego typu usług często odbierają klienta z dowolnej lokalizacji. Zwykle jednak są to odbiory z lotniska, choć zdarzają się również przejazdy na konkretnej trasie.

Przewozy VIP można podzielić na dwa rodzaje. Przejazd z punktu A do punktu B – przejazd z jednej miejscowości do drugiej – gdzie kierowca odbiera klienta z ustalonego miejsca o ustalonej porze, a następnie wiezie go do ustalonej wcześniej lokalizacji. Istnieje też możliwość wynajęcia kierowcy na godziny. W tej drugiej opcji nie ma jasno określonej trasy. To klient na bieżąco decyduje o trasie przejazdu.

Wedle życzeń klienta pojazd może zostać odpowiednio wyposażony np. w specjalne napoje.

Przewozy VIP – prywatny kierowca. Ile to kosztuje?

Koszt przewozu VIP z prywatnym kierowcą zależy przede wszystkim od rodzaju pojazdu i trasy. Stawki na dłuższych trasach zwykle są do negocjacji. Firmy zajmujące się przewozami VIP zwykle elastycznie podchodzą do swoich klientów.

W VipBusPolska.pl również świadczymy usługę przewozów VIP z prywatnym kierowcą. Nasze auto to luksusowy, 7-osobowy Mercedes V Class 250, w którym nawet najdłuższa podróż będzie niezwykle komfortowa. Cena usługi zaczyna się od 399 PLN za godzinę przejazdu.

przewozy VIP prywatny kierowca

Nasi pracownicy to kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy, że przejazd z naszym kierowcą będzie wygodny i przede wszystkim bezpieczny. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

transport vip
transport vip
transport vip

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi usługami naszej firmy takimi jak wynajem busa na wakacje, wynajem busa z kierowcą czy też transport na lotnisko Gdańsk ze Starogardu Gdańskiego.

Możliwość komentowania została wyłączona.