Przejdź do treści

Bus 9-osobowy – idealny dla firm

Bus 9-osobowy to alternatywa dla klasycznego transportu samochodem osobowym, która sprawdza się, kiedy planujesz podróż większą grupą osób i chcesz dojechać bezpiecznym oraz sprawdzonym środkiem transportu do celu. Coraz większą popularnością cieszy się jednak wynajem busa na dłuższy czas… do celów firmowych! 

Bus do wypożyczenia – powyżej 60 dni

W czasach zagrożonych recesją przedsiębiorcy ograniczają koszty i unikają zawierania nowych, długookresowych zobowiązań. Co jednak w przypadku, kiedy do prowadzenia działalności bus 9-osobowy jest niezbędny? Wypożyczalnia busów osobowych daje możliwość korzystania z usługi najmu tego rodzaju pojazdów w dłuższej perspektywie czasu – np. powyżej 60 dni. Nic dziwnego, że wynajem busa na dłuższy czas zyskuje na popularności szczególnie wśród osób prowadzących własny biznes. Dłuższy najem busa jest alternatywą dla kosztownego zakupu pojazdu na własny użytek lub wiązania się długoterminową umową leasingu. 

Bus 9-osobowy – niekoniecznie na własność

Prowadzisz niewielką działalność, która wymaga transportu pracowników do miejsca, w którym realizują usługę, częstego przewozu narzędzi lub produktów z hurtowni? Robienie tego samochodem osobowym jest niemożliwe lub generuje kilkakrotnie wyższe koszty związane z cenami paliwa czy biletami autostradowymi, obawiasz się wiązania leasingiem w niepewnych gospodarczo czasach, a zakup pojazdu nie wchodzi w grę? Z pomocą przychodzi Ci bus do wypożyczenia.

To idealna opcja dla sezonowych biznesów, firm, które chcą sprawdzić czy tego rodzaju pojazd sprawdzi się w ich działalności przed poniesieniem na niego dużych nakładów finansowych lub wszystkich tych, którzy chcą przeczekać kryzys, nie wiążąc się długoterminowymi umowami, a przy tym planowo prowadzić działalność zarobkową. Bus 9-osobowy możesz wynająć na 30, 60 lub więcej dni – wykorzystując go do niezbędnych w Twojej firmie celów. Zyskujesz: pewność, że przewozisz pracowników bezpiecznym i sprawdzonym pojazdem, komfort pracy i pełną swobodę działania. Przede wszystkim jednak: wynajmując busa na dłużej otrzymujesz atrakcyjniejszą ofertę cenową. 

Wypożyczalnia busów osobowych – cennik 

Wypożyczalnia busów osobowych koszt wynajmu dostępnych w niej pojazdów uzależnia od dwóch czynników: modelu wybranego samochodu oraz długości okresu, w którym chcemy z niego korzystać. Co istotne, z punktu widzenia wynajmu busa, im większa ilość dób, w której chcesz z niego korzystać, tym atrakcyjniejsza cena wynajmu.

Ile realnie kosztuje bus do wypożyczenia? Bus 9-osobowy dostępny w ofercie VipBusPolska może służyć Twojej firmie za cenę od 220 zł za dobę. Opłata dobowa jest najniższa w przypadku wypożyczenia pojazdu na czas dłuższy niż  60 dni. 

Wypożyczalnia busów osobowych – VipBusPolska – cennik:

1 dzień – 300 zł/doba

Powyżej 3 dni – 270 zł/doba

Powyżej 7 dni – 250 zł/doba

Powyżej 14 dni – 240 zł/doba

Powyżej 21 dni – 235 zł/doba

Powyżej 30 dni – 230 zł/doba

Powyżej 60 dni – 220 zł/doba